Коннектись к нам!

книжкова виставка

З давніх часів людству був цікавий зв’язок людини і Всесвіту. Існує безліч філософських і релігійних течій, де душа пов’язана з космосом – початком нашого життя. Одвічне прагнення людства побувати в безкраїй далечині космосу, вивчити її, поставити собі на службу нині стало реальністю. Вчені всього світу вивчають походження та особливості зірок, планет, галактик.

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики — дату, присвячену першому польоту людини в космос. Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі. Саме цій темі в читальному залі районної бібліотеки  приурочена книжкова  виставка «Космос – дорога без кінця». Вона містить цікаві матеріали про космос, Всесвіт та статті про видатних вчених-винахідників в галузі космонавтики. Бібліотекарі  центральної районної бібліотеки для студентів Татарбунарського ПТАУ провели інформаційну годину «Космос розкриває таємниці», ознайомили з літературою виставки. Під час розповіді  особливу увагу звернули на досягнення першого космонавта незалежної  України  Леоніда Каденюка.

Яскраві успіхи космонавтики — закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей. Варто завжди пам’ятати, що можливості нашого пізнання необмежені, ми можемо здолати будь-які перешкоди і здійснити масу відкриттів саме завдяки наполегливій праці та терпінню.

https://bessarabia.in.ua/kosmos-rozkrivaye-tayemnitsi-v-tatarbunarah-vidznachili-den-kosmonavtiki-ta-aviatsiyi-foto/

Комментировать

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Б.Днестровский район

Измаильский район

Ренийский район

Тарутинский район

Саратский район

Татарбунарский район

Килийский район

Актуально